Preškolenie inštruktorov lezenia na umelých stenách

III. - X. 2024, podľa dohody, Podľa dohody

19x 2024 Preškolenie inštruktorov lezenia na umelých stenách

Preškolenie je organizované spravidla počas kurzu inštruktorov lezenia na umelých stenách. Termín je možné dohodnúť i samostatne pre skupinu viac ako 8 záujemcov.

Predbežným prihlásením sa vyjadríte svoj záujem o absolvovanie preškolenia. Po naplnení potrebného počtu účastníkov vám zašleme informáciu o príprave termínu a miesta preškolenia.
V poznámke v prihlasovaní uveďte prípadné spresnenie k preferovanému termínu a miestu konania.

Poplatok za preškolenie je 65 €.

Preškolenie slúži na obnovenie platnosti preukazu inštruktora. Obsahom je previerka praktickej pripravenosti a metodických zručností. Trvá jeden deň.
Podrobné pokyny k priebehu preškolenia dostanú účastníci mailom najneskôr 7 dní pred jeho začiatkom.

Poplatok za účasť je 72,00 €.
V cene sú zahrnuté kompletné náklady lektorov a úrazové poistenie