Rozhodca športového lezenia

18. - 19. 5. 2024, Dom športu Bratislava

R 01 2024 Školenie rozhodcov 1. - 3. kvalifikačného stupňa                     Prihlasovanie končí 26. 4. 2024

Školenie rozhodcov organizuje komisia športového lezenia SHS JAMES, ako pilotný kurz s cieľom konštituovať rozhodcovský zbor pre súťaže Slovenského pohára a Majstrovstvá Slovenska v športovom lezení.
Uskutoční sa v dvoch častiach - program školenia.

Prvý, teoretický blok, sa bude konať v Dome športu na Junáckej 6 v Bratislave 18. a 19. 5 2024.

Druhá praktická časť, sa uskutoční počas niektorého z plánovaných termínov pretekov SP. O termíne pratickej časti školenia budú prihlásení záujemci včas informovaní.

Základným predpokladom účasti na školení je záujem o rozvoj športového lezenia na Slovensku. Vyžaduje sa komunikatívnosť, pohotovosť, schopnosť rýchlo sa rozhodovať a dobrá úroveň slovného aj písomného prejavu.

Počas kurzu lektori, na základe úrovne teoretických poznatkov pri záverečnej skúške a preukázaní praktických zručností počas praktickej časti školenia, udelia účastníkom jednotlivé kvalifikačné stupne. Úspešní absolventi kurzu budú zaradení do registra odborníkov v športe.

Náklady za účasť na školení sú hradené z rozpočtu komise športového lezenia. Účastníci školenia si hradia len cestovné a pobytové náklady.

Kontaktná osoba: Vladimír Mihál, +421 905 012 194

Výber uchádzačov sa uskutoční z prihlásených záujemcov.

Kontaktné osoby: Anton Pacek, office@james.sk, tel.: +421 911 597 705; Vladimír Paulík, horoskola@james.sk, tel.: +421 907 816 534