Všeobecná časť odbornej prípravy FTVŠ UK Bratislava

15. - 17. 3. 2024 Inštruktor 1. kv. stupeň, FTVŠ UK Bratislava

Inštruktor 1. kvalifikačného stupňa                                                         Prihláste sa do 26. 2. 2024

Na webe Inštruktorskej akadémie sa neprihlasujte! Príprava sa uskutoční prezenčnou formou.
Za uznaný šport horolezectvo vás prihlásime spoločne z Horolezeckej školy. Pokyny k priebehu vzdelávania dostanete mailom z Inštruktorskej akadémie FTVŠ UK.

Obsahom všeobecnej časti odbornej prípravy sú poznatky z oblasti teórie a metodiky telesnej výchovy a didaktiky športu v rozsahu podľa príslušného kvalifikačného stupňa.
Podrobnosti k termínom a organizácii vzdelávania v príslušnom kvalifikačnom stupni sú uverejnené v odkazoch na aktuálne aktivity na webových stránkach Inštruktorskej akadémie a Trénerskej akadémie FTVŠ UK Bratislava .

Prihlasovanie záujemcov na vybraný termín a úhrada nákladov na vzdelávanie budú realizované prostredníctvom Horolezeckej školy JAMES. Podrobnosti dostanú príhlásení účastníci mailom nejneskôr dva dni po uzatvorení prihlasovania. V prihlasovaní sa na webe horoškoly uveďte svoje tituly. Je to údaj, ktorý musí obsahovať osvedčenie o získamej odbornej spôsobilosti v športe.

Kontaktná osoba: Vladimír Paulík, horoskola@james.sk, tel: +421 907 816 534